Home/Shop/GIN/ETSU GIN

ETSU GIN

8,000L

JAPANESE GIN

Sasia

Origjina

Brandi

SKU: G022 Category:

Description

Shkruhet Etsu, lexohet “Kenaqesi”🇯🇵
Etsu eshte nje Gin qe distilohet ne Hokkaido, ishulli me verior i Japonise, prodhohet sipas nje recete te fshehte qe perfshin perdorimin e shume lloje botanikesh dhe agrume te ishujve Japonez. Por elementi vertet karakterizues i ketij gin-i eshte prania e Yuzu, agrum i lindur ne Kine por i prodhuar intensivisht ne Japoni, i cili me aromen e tij te forte e ben kte gin shum te vecante.

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Kategorite

Go to Top