Home/Shop/GIN/BOBBY’S GIN

BOBBY’S GIN

7,500L

SCHIEDAM DRY GIN

Sasia

Origjina

Brandi

SKU: G008 Category:

Description

Bobby’s Schiedam eshte nje gin hollandez i bere nga nje perzierje ekzotike botanikesh indoneziane, duke perfshire trendafil dhe piper cubeba. Behet fjale per nje distilim shume aromantik dhe floreal, shume i shijshem, karakterizuar nga nota te embla trendafilesh dhe agrumesh, si dhe nje shije balsamike dhe pak djegese.

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Kategorite

Go to Top