Home/Shop/GIN/BLUECOAT GIN

BLUECOAT GIN

6,300L

AMERICAN DRY

Sasia

Origjina

Brandi

SKU: G007 Category:

Description

Bluecoat Gin merr emrin nga uniformat e perdorura nga milicite e armatosura gjate Revolucionit Amerikan. Ky American Dry Gin, nga Philadelphia Distilling, eshte nje gin artizanal, i cili prodhohet duke ndjekur nje recete te fshehte.
Karakterizohet nga nje buqete nuhatese ku perceptojme aromat e pishes, dellenjes dhe shenime intensive agrumesh.

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Kategorite

Go to Top